Vystúpte z davu a vyskúšajte tekutú gumu

13.06.2017

RUBBERcomp je syntetický gumový náter, ktorý má veľmi široké využitie a naberá čoraz väčšiu popularitu v oblasti motoristiky.

Vhodný na rôzne povrchy

Tento ochranný náter môžete aplikovať na akýkoľvek povrch. Drží na skle, plaste, gume, povraze, dreve i papieri. Aplikovaný môže byť na vlhký alebo suchý povrch, pričom vytvára elektrine, počasiu a oderu odolnú vrstvu. Poskytuje aj ochranu voči korózii a ponúka aj protišmykové a elektroizolačné vlastnosti. A čo viac, ak sa vám váš výtvor prestane páčiť, alebo ho už nepotrebujete, náter jednoducho stiahnete z povrchu a to bez toho, aby nejakým spôsobom zničil poklad, na ktorom bol aplikovaný.

Postup ako si svojpomocne prestriekať auto

1. Dokonale umyte a vysušte auto.

2. Maskovacou páskou, zakrývacou fóliou alebo papierom zakryte všetky plochy, ktoré nechcete striekať.

Zakrývanie častí auta, ktoré nechcete striekať.

3. Ak ste sa rozhodli pre neónový odtieň, povrch najprv nastriekajte na bielo, pričom povrch musí byť jednoliato biely. Takto sa zvýrazní výsledný neónový efekt.

Striekanie povrchu auta s Maston sprejom, biely odtieň.

4. Následne aplikujte minimálne 4 vrstvy neónovej farby. Medzi jednotlivými vrstvami nechajte povrch preschnúť 10 - 20 minút. Doba schnutia sa môže predĺžiť v závislosti od hrúbky filmu. Cez neónovú farbu by nemal presvitať biely podklad. 

Aplikácia tekutej gumy RUBBERcomp - prvá vrstva      Aplikácia tekutej gumy RUBBERcomp - posledná vrstva   

POZOR: Počas aplikácie priebežne čistite trysku tak, že otočíte nádobu hore dnom a striekate, kým nevyjde hnací plyn. Trysku kontrolujte a v prípade nahromadenia farby utrite handričkou.     

5. Na koniec auto prestriekajte ochranným lakom Rubber Shield. Dostupný je v dvoch stupňoch lesku – matný a lesklý. RUBBERshield pokryje a spojí povrch efektívne s predchádzajúcim gumovým náterom. Zostáva pružný a elastický po celú dobu, nepraská a nekrehne v extrémnych klimatických podmienkach.

6. Opatrne odstráňte pásku a vyrazte na cesty so svojim vynoveným tátošom.

Tekutá guma RUBBERcomp aplikovaná na aute.

Späť

Tipy a rady k maľovaniu

Nechajte si na email zasielať tipy a rady k maľovaniu. Vaše údaje nebudú použité pre tretie strany a kedykoľvek sa môžete v pätičke e-mailu odhlásiť